Fundament dobrych inwestycji

 Od 20 lat  realizujemy  usługi  w budownictwie . AIR CRAFT to solidny partner, odpowiedzialny za zarządzanie dużymi inwestycjami budowlanymi. Lata doświadczeń, oddany zespół fachowców i zaangażowanie pozwala nam na budowanie prestiżowych projektów takich jak: biura, obiekty handlowe i mieszkalne, hotelowe czy przestrzeń publiczna. Połączenie wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy pozwala nam na tworzenie przestrzeni łączących najwyższą jakość wykonania z innowacyjnymi rozwiązaniami w budownictwie.

Działalność naszej firmy cechują jakość i terminowość realizacji projektów oraz wysokie standardy wykonania. AIRCRAFT posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Pracownicy są objęci systemem szkoleń i kursów sukcesywnie podnoszących kwalifikacje. Absolutnym priorytetem w działalności AIRCRAFT jest przestrzeganie zasad BHP oraz norm budowlanych.

Nasze wartości

Nasze wartości stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy. Naszym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa.

Dbałość o wykonanie

Czynnikami umożliwiającymi osiągnięcie sukcesu jest realizowanie prac budowlanych w sposób zapewniający spełnienie wymagań naszych klientów przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, poszanowaniu życia i zdrowia pracowników oraz ograniczeniu negatywnego wpływu działalności budowlanej na środowisko naturalne.

Wysoko wykwalifikowana kadra oraz sprawnie działający system kontroli jakości są gwarancją bardzo dobrego wykonania, przy dotrzymaniu umownych terminów realizacji. Kontrola jakości prowadzona jest w oparciu o system zarządzania jakością .

Kontakt z Aircraft Warszawa

Optymalizacja kosztów

Zawsze szukamy sposobów na poprawienie sposobu pracy. Poprzez nowe technologie i innowacje możemy zmienić sposób pracy i obsługę, którą dostarczamy naszym klientom. W szybko zmieniającym się świecie każda firma musi znaleźć swoją drogę dostosowania do rynku i odpowiadać na wzrastające oczekiwania klientów. Przyszłość branży budowlanej, podobnie jak pozostałych gałęzi gospodarki, jest związana z innowacjami.

Zawsze w terminie

Z nami możesz mieć pewność terminowej realizacji inwestycji. Harmonogram to podstawa planowania, kontrolowania i weryfikacji przebiegu robót na budowie .

Dokładamy wszelkich starań aby podjęte zobiowązania wobec naszych klientów zawsze wykonać w ustalonym terminie.

BHP

Absolutnym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pracy. Dlatego przestrzegamy wszystkich przepisów i szkolimy wszystkich pracowników w przepisach BHP. Działamy tak, by zagwarantować bezpieczeństwo pracy dla wszystkich osób realizujących projekty AirCraft.